piątek, 13 lipca 2012

Szkło – praktyczny i modny dodatek wykończenia wnętrz KRAKÓW


Urządzając i remonty kraków niewielkie pomieszczenia, jak np. łazienkę warto wykorzystać takie materiały, które wizualnie powiększą wnętrze. Nic tak dobrze się nie sprawdzi jak szkło.
Dlaczego? Dlatego, że odbija światło, co zapewnienia odczucie powiększenia przestrzeni. Przy okazji dodaje elegancji i wzorowej schludności. W połączeniu z drewnianymi dodatkami nie daje wrażenia chłodu i zimna, więc w łazience nadal może być przytulnie.
 Nie sposób byłoby nie wykorzystać atutów estetycznych szkła oraz mnogości jego wykończeń. Piaskowane wzory, lakierowanie, różny poziom transparentności oraz zmatowienia pozwalają rozświetlić pomieszczenie i dodać mu oryginalności. Co prawda, co podkreślają fachowcy z firma budowlana kraków, wadą szkła może być trudność w utrzymaniu czystości. Obecnie jednak, na rynku istnieją specjalne powłoki wygładzające, które umożliwiają swobodne spływanie wody, bez jej nadmiernego pozostawiania zacieków, np. w kabinie prysznicowej. Warto podczas wykończenia wnętrz kraków pomyśleć nad szklanym dodatkiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz