środa, 11 lipca 2012

Szafa zamiast garderoby- wykończenia wnętrz


Gdy planujemy remot mieszkania powinniśmy przemyśleć kwestie organizacji rzeczy. 
Garderoba, choć w dalszym ciągu bardzo modna sprawia, że niekiedy zaczynamy się zastanawiać nad zainwestowaniem w pojemną szafę, w której oprócz odzieży możemy przechowywać odkurzacz, pościel czy ręczniki.
 Do utworzenia garderoby zazwyczaj podczas remonty kraków przeznacza się około 140 cm wnętrza – 60 cm na ubrania oraz 80 cm na przejście. Jednak tak wąskie pomieszczenie może nie być bardzo wygodne, a tym bardziej praktyczne! Głęboka i dobrze rozplanowana szafa może zająć o wiele mniej miejsca, a swoją funkcjonalnością będzie wprawiać w zachwyt. Ponadto może być ciekawym  dodatkiem przy wykończenia wnętrz kraków. Szafa z drzwiami pozwoli zaplanować część gospodarczą, w której znajdować się będzie pralka oraz miejsce na środki czystości. Część nad ubraniami można przeznaczyć na przedmioty, które używamy sezonowo lub bardzo sporadycznie, np. narty.
A przy tym bogactwo wzorów i kolorów frontów sprawia, że duża szafa będzie idealnie komponować się z resztą mebli w pomieszczeniu. Podczas remont kraków warto przemyśleć inwestycje w dużą szafę.

1 komentarz: