wtorek, 15 maja 2012

Izolacja termiczna dzięki bloczkom YTONG

Budowanie z cegieł czy zwykłych pustaków na zaprawę murarską coraz częściej odchodzi do lamusa. A to za sprawą nowych technologii widocznych również w zakresie materiałów budowlanych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się bloczki YTONG. Bez wątpienia jest to materiał budowlany najnowszej generacji, który zapewnia wyjątkowe ciepło. Dzieje się to za sprawą sposobu wytwarzania bloczków YTONG, który swoją izolacja termiczną zawdzięcza specyficznej odmianie betonu komórkowego. Bloczki YTONG za sprawą milionów porów są bardzo ciepłe.
Pewnie zaskoczeniem dla niektórych będzie fakt, że bloczki YTONG umożliwiają budowę firma budowlana Kraków domów energooszczędnych bez ocieplenia, gdyż ściany z tego materiału konstrukcyjnego posiadają współczynnik U=0,19 W (m2k).
Jak więc widać, ściany z YTONG zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną , która w przyszłości istotnie przełoży się na koszty ogrzewania domu. Wysoka termoizolacyjność sprawia, że wielu budowlańców podczas budowy i remont Kraków wybiera bez wahania właśnie bloczki YTONG z uwagi na spore możliwości oszczędności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz